Mózg na szpilkach - Justyna Żejmo

 

Czy aby realizować marzenia, tworzyć życie takie, jakie chciałabyś żeby było, potrzebne są pieniądze, plecy, szczęście, odpowiednie środowisko? NIE. POTRZEBNA JEST CHĘĆ ZMIANY I UMIEJĘTNA WSPÓŁPRACA Z TWOIM PRZYJACIELEM MÓZGIEM.

Jak to zrobić? O tym dowiesz się na tej prelekcji. 

Posłuchaj o tym, co w sobie masz, posłuchaj o tym, co jest Twoją nieodłączną częścią.

Posłuchaj o tym, co może Cię wspierać a co może Ci doskwierać, co może być Twoim przyjacielem i co może być Twoim wrogiem. To, którą z ról będzie pełnić dla Ciebie Twój mózg – zależy od Ciebie. Wykorzystaj go najefektywniej jak się da.     

Zobacz jak współpracować z własnym mózgiem, aby on wspierał Cię w tym, co sobie zaplanujesz. 

 

Najdłuższa podróż życia - od umysłu do serca - Julia Słaby

 

Wszystko czego doświadczamy w życiu jest odzwierciadleniem nas samych. Czasem zmienić życie - to może oznaczać zmienić punkt widzenia. Możemy to zrobić dzięki umysłowi, a czasem wystarczy posłuchać swojego serca by odkryć siebie na nowo. Zapraszam na doświadczenie krótkiej podróży od umysłu do serca.

 

Stresoodporna Superwoman - Ewa Zięba

 

Kortyzol to hormon stresu wydzielany przez nadnercza. Ma on szczególny wpływ na zmiany mózgu, przez co odczuwasz różne dolegliwości takie jak: ból głowy, notoryczne zmęczenie, nadmierne łaknienie lub jego kompletny brak, pędzące myśli, ucisk w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem, skurcze w żołądku na dźwięk telefonu służbowego, frustracja, złość, w końcu poczucie bezcelowości i kompletny brak energii do życia.

Znasz to? Każdy z nas doświadcza od czasu do czasu wyżej wymienionych objawów, czasami są słabsze czasami silniejsze, a czasami towarzyszą nam na co dzień. Są kiedy wstajemy, kiedy idziemy do pracy, kiedy z niej wracamy, kiedy zasypiamy, są nawet w nocy i nie pozwalają zmrużyć oka. Winowajcą tych dolegliwości często jest STRES. 

Na prelekcji dowiesz się o tym, czym jest, w jakim celu się pojawia, jak z nim pracować, jak się go pozbyć. Poznasz metody radzenia sobie ze stresem tym krótko i długoterminowym, a także doświadczysz ćwiczeń, które będziesz mogła stosować na co dzień i dzięki nim odprężysz ciało i uspokoisz pędzoące myśli.

 

Spotkanie autorskie o pracy z mózgiem na scenie - Sylwia Różycka

 

Scena dla aktorki to deski teatru. Scena dla kobiet w innych branżach to sala szkoleniowa, zebranie z zespołem, dom,  w którym trzeba porozmawiać z rodziną, przyjaciele, biuro, negocjacje z kontrahentami. Wszędzie tam w pewnym sensie występujemy publicznie. Podczas takich wystapień doskwiera nam trena, często z nerwów mowa zaczyna być mało wyraźna, zapominamy itp. 

Jak współpracować z mózgiem podczas wystąpień? Jak poradzić sobie z tremą? Jakie są ćwiczenia praktyczne? Co robić, kiedy doskwiera stres? Jak nabrać pewności siebie przed wyzwaniem, które stoi przede mną? Jak wzmacniać w sobie pewność? Jak pracować nad postawą, nad wyrazistością mowy? 

 

W jakim stylu kupujesz szpilki? O wpływie Twojego unikalnego sposobu myślenia na podejmowanie kobiecych decyzji - Edyta Jagodzińska-Pawluk

 

Czy wiesz, że każda z nas ma swój indywidualny styl, w jakim się komunikuje, osiąga życiowe cele i podejmuje codzienne decyzje, nawet te o kupnie szpilek? Warto go znać, bo ma on znaczenie nie tylko dla Twojej osobistej skuteczności na co dzień, ale także odzwierciedla się w sposobie prowadzenia przez Ciebie biznesu i dobieraniu ludzi do współpracy.

 

Twój indywidualny styl myślenia czy tego chcesz, czy nie, wpływa na Twoje wybory życiowe, więc jego znajomość może być dla Ciebie nieocenionym kluczem do podniesienia zawodowej efektywności i czynnikiem sukcesu w budowaniu osobistych relacji. Zaintrygowana? Do zobaczenia „Na szpilkach”! Zapraszam serdecznie!

 

Warsztat – wyrysuj z Jadźką mapę marzeń 

Jadźka pokaże nam, jak pracować wizualnie z własnym mózgiem, jak rysować cele, jak wyrysowywać marzenia. Wyjdziesz z rysynkiem własnych marzeń, wyjdziesz z własnoręcznie narysowaną mapą celów. Nauczysz się szybkich trików na piękne zapisywanie myśli, które krążą w Twojej głowie. Porysujmy !!!