Justyna Żejmo

Justyna Żejmo – Trener rozwoju osobistego, Coach ACC, Trener Points of You, Trener biznesu, Trener Sprzedaży w Avon, Szkoleniowiec z krwi i kości , Pasjonatka Mózgu Ludzkiego – wciąż w drodze.... tym razem w drodze po tytuł Psychologa Klinicznego. Kobieta, która wszystkie narzędzia psychologiczne i coachingowe testuje na sobie, wprowadzając mnóstwo zmian w życiu. Niejednkrotnie niezwykle ryzykuje ale dzięki temu spełnia wszystkie marzenia. Kobieta, która żyje z pasją.

 

Prowadzi firmę szkoleniową: SZKOLENIA Z OGNIEM I PASJĄ (www.justynazejmo.pl). Organizuje warsztaty coachingowe na wyjazdach weekendowych w Polsce i tygodniowe za granicą www.coachingtrip.pl. Ostatnie kierunki warsztatów coachingowych to Toskania i Zanzibar.

 

Specjalizuje się w motywacji, komunikacji interpersonalnej, prowadzeniu skutecznych negocjacji, budowaniu zespołu a także prowadzi warsztaty świadomości dla kobiet.

 

 Julia Słaby

Julia Słaby – Podróżniczka, inspiratorka, właściciel firmy Leader In You, międzynarodowy trener biznesu, założyciel globalnej firmy usług rozwojowych Points of You® w Polsce, certyfikowany facylitator Team Coaching International, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych perspektyw, w budowaniu otwartej komunikacji, w odkrywaniu autentyczności, przywództwie osobistym, budowaniu odpowiedzialności indywidualnej i autentycznych postaw w organizacjach.

 

Jest kreatorem polskiej wersji narzędzi Points of You®, które z sukcesem rozpowszechnia na terenie całego kraju. Należy do multikulturowego środowiska coachów, stale współpracując z coachami z różnych zakątków świata: z Turcji, Japonii, Meksyku, USA, Rosji,Litwy.

 

Swoje doświadczenie zdobywała, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach (biznes, kultura, edukacja, turystyka, ochrona środowiska). Swoje bogate doświadczenie w biznesie obecnie wykorzystuje do świadczenia usług jako trener umiejętności miękkich oraz prowadzi sesje coachingowe indywidualne i zespołowe. Towarzyszą jej w tym następujące cele: poszukiwanie optymalnych rozwiązań, aktywne słuchanie uczestników sesji czy warsztatów, kreatywne podejście do rozwoju nowych umiejętności oraz nastawienie na pozytywny wynik – osiągnięcie celów strategicznych klienta.

 

Ukończyła Kaliningradzki Państwowy Uniwersytet Techniczny, kierunek audyt i księgowość, Międzynarodową Akademię Bałtycką w Rydze, kierunek public relations, studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu – Akademia Trenera, w 2011 roku zdobyła akredytację ICF. Od maja 2013 r. wdraża w Polsce metodę coachingową Points of You The Coaching Game, Izrael. Ukończyła szkołę Katie Byron The Work w Kalifornii.

 

Współpracuje z firmami na Litwie, w Izraelu, Hiszpanii, Rosji i USA.

 

Ewa Zięba

Ewa Zięba - Socjolog, certyfikowany coach i trener biznesu z 10 letnim doświadczeniem szkoleniowym, praktyk metody Points of You, instruktor technik relaksacyjnych i arteterapeutycznych.

 

Obecnie manager szkoleń i rozwoju w międzynarodowej firmie.

 

W swojej pracy stawia na człowieka i jego zasoby, budując atmosferę zaufania, otwartości i zabawy, które sprzyjają rozwijaniu się i sięganiu po swoje marzenia. Pracuje głównie z kobietami, wspierając je w odnalezieniu i realizacji swoich celów, życiowej misji  i radości życia.

 

Monika Dziemidowicz

Monika Dziemidowicz - Dietetyczka, właścicielka poradni  ekoDiETETYK, Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.  Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych. Od kilku lat zafascynowana Dietetyką opartą na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

 

Uważa, że współczesna dietetyka zachodnia połączona ze starożytną wiedzą ze Wschodu jest idealnym rozwiązaniem na problemy zdrowotne i żywieniowe współczesnego człowieka. Obecnie na stałe współpracuje ze Stowarzyszeniem Amazonek "Feniks", Akademią Walki z Rakiem, Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Opieki Dzieci w Helenowie.

 

 

Ewa Tyralik-Kulpa

Ewa Tyralik-Kulpa – Rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne trenerka umiejętności psychospołecznych.

 

Komunikacja chodziła za nią od zawsze. Wtedy, gdy pracując w korporacji, wprowadzała na rynek magazyn „Gala”. Wtedy, gdy prowadziła agencję PR. Wtedy, gdy dołączyła do zespołu Dojrzewalni Róż i zarządzała Rozwojowym Festiwalem dla Kobiet Progressteron. I dawno, dawno temu, gdy jako ośmiolatka siadywała na kamiennym, szkolnym parapecie i czytała na głos grupce koleżanek "To i owo", odręcznie pisaną gazetkę, w której rozkładała na czynniki pierwsze charaktery nauczycieli i szkolne romanse.Ma za sobą sporo ponad 1000 godzin szkoleń i pracy z ludźmi (zarówno dla korporacji, jak i małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych). W Szkole Trenerów Empatii uczy podstaw empatycznej komunikacji, a w swoim Laboratorium Porozumienia pomaga ludziom dogadać się w firmach i w domu.

 

Napisała lekki poradnik o komunikacji „Ewka, co cię ugryzło? Jak się zrozumieć i porozumieć.” Jest też współautorką projektu Dojrzewalnia Liderek oraz edukacyjnego projektu dla kobiet JestemBogata.pl.

Znajdziesz ją na stronie www.ewatyralik.com oraz w projektach: www.jestembogata.pl; www.dojrzewalnialiderek.plwww.szkolatrenerowempatii.pl.

 

Beata Dyraga

 

Beata Dyraga – nauczyciel świadomego rozwoju, coach, prekursor i ekspert w dziedzinie wellnessu korporacyjnego w Polsce. Inspirujący mówca i trener psychologii biznesu, założycielka  i prezes GRUPY PRODIALOG. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej.

 

Buduje kompleksowe programy corporate wellness i wspiera HR jako konsultant strategiczny i merytoryczny w tym zakresie. Jest wieloletnią joginką, twórcą szkoły Praktyki Świadomej Obecności. Z jej warsztatów, wsparcia i autentycznego świadectwa  skorzystało wiele tysiący ludzi.

 

W sposób unikalny łączy wieloletnie doświadczenie w pracy z człowiekiem, strategiczny umysł i znajomość świata biznesu. Łączy duchowość i sukces w świecie materii.