Justyna Żejmo

Justyna Żejmo – Trener rozwoju osobistego, Coach ACC, Trener Points of You, Trener biznesu, Trener Sprzedaży w Avon, Szkoleniowiec z krwi i kości , Pasjonatka Mózgu Ludzkiego – wciąż w drodze.... tym razm w drodze po tytuł Psychologa Klinicznego. Kobieta, która wszystkie narzędzia psychologiczne i coachingowe testuje na sobie, wprowadzając mnóstwo zmian w życiu. Niejednkrotnie niezwykle ryzykuje ale dzięki temu spełnia wszystkie marzenia. Kobieta, która żyje z pasją.

 

Prowadzi firmę szkoleniową: SZKOLENIA Z OGNIEM I PASJĄ (www.justynazejmo.pl). Organizuje warsztaty coachingowe na wyjazdach weekendowych w Polsce i tygodniowe za granicą. Ostatnie kierunki warsztatów coachingowych to Toskania i Zanzibar.

 

Specjalizuje się w motywacji, komunikacji interpersonalnej, prowadzeniu skutecznych negocjacji, budowaniu zespołu a także prowadzi warsztaty świadomości dla kobiet.

 

 Julia Słaby

Julia Słaby – Podróżniczka, inspiratorka, właściciel firmy Leader In You, międzynarodowy trener biznesu, założyciel globalnej firmy usług rozwojowych Points of You® w Polsce, certyfikowany facylitator Team Coaching International, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych perspektyw, w budowaniu otwartej komunikacji, w odkrywaniu autentyczności, przywództwie osobistym, budowaniu odpowiedzialności indywidualnej i autentycznych postaw worganizacjach.

 

Jest kreatorem polskiej wersji narzędzi Points of You®, które z sukcesem rozpowszechnia na terenie całego kraju. Należy do multikulturowego środowiska coachów, stale współpracując z coachami z różnych zakątków świata: z Turcji, Japonii, Meksyku, USA, Rosji,Litwy.

 

Swoje doświadczenie zdobywała, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach (biznes, kultura, edukacja, turystyka, ochrona środowiska). Swoje bogate doświadczenie w biznesie obecnie wykorzystuje do świadczenia usług jako trener umiejętności miękkich oraz prowadzi sesje coachingowe indywidualne i zespołowe. Towarzyszą jej w tym następujące cele: poszukiwanie optymalnych rozwiązań, aktywne słuchanie uczestników sesji czy warsztatów, kreatywne podejście do rozwoju nowych umiejętności oraz nastawienie na pozytywny wynik – osiągnięcie celów strategicznych klienta.

 

Ukończyła Kaliningradzki Państwowy Uniwersytet Techniczny, kierunek audyt i księgowość, Międzynarodową Akademię Bałtycką w Rydze, kierunek public relations, studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu – Akademia Trenera, w 2011 roku zdobyła akredytację ICF. Od maja 2013 r. wdraża w Polsce metodę coachingową Points of You The Coaching Game, Izrael. Ukończyła szkołę Katie Byron The Work w Kalifornii.

 

Współpracuje z firmami na Litwie, w Izraelu, Hiszpanii, Rosji i USA.

 

Ewa Zięba

Ewa Zięba - Socjolog, certyfikowany coach i trener biznesu z 10 letnim doświadczeniem szkoleniowym, praktyk metody Points of You, instruktor technik relaksacyjnych i arteterapeutycznych.

 

Obecnie manager szkoleń i rozwoju w międzynarodowej firmie.

 

W swojej pracy stawia na człowieka i jego zasoby, budując atmosferę zaufania, otwartości i zabawy, które sprzyjają rozwijaniu się i sięganiu po swoje marzenia. Pracuje głównie z kobietami, wspierając je w odnalezieniu i realizacji swoich celów, życiowej misji  i radości życia.

 

Sylwia Różycka

SYLWIA RÓŻYCKA - aktorka scen muzycznych i dramatycznych. Urodziła się 14 marca 1982 roku w Mławie. Od dziecka jej największą pasją był taniec. Śpiew w jej życiu pojawił się w chwili, gdy chciała zacząć studia w Gdyni w szkole o profilu wokalno- aktorskim. W 2003 roku rozpoczęła naukę w wymarzonej szkole musicalowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni im. Danuty Baduszkowej. Na profesjonalnej scenie zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w 2006 roku w spektaklu „Footloose" w reżyserii Macieja Korwina.

 

Następnie była związana z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie. Podczas wieloletniego pobytu w Gdyni skończyła również studia na wydziale dziennikarskim w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej. W 2008 roku dyrektor Adam Opatowicz zaproponował jej współpracę w Teatrze Polskim, gdzie do dzisiaj szlifuje swój kunszt. Do szczególnie cenionych przez nią scen należy ta najmniejsza w Teatrze Polskim - Czarny Kot Rudy.

 

Poza macierzystym teatrem współpracuje również z Operą na Zamku w Szczecinie (musical CRAZY FOR YOU w roli Irene Ruth) oraz TEATREM MUZYCZNYM W POZNANIU (musical NINE w roli Carli Albanese) . Od 2013 roku zapraszana gościnnie do programów autorskich Mistrza Mowy Polskiej Andrzeja Poniedzielskiego, z którym nagrała płytę Melo – Nie - Dramat. Posiada również w swoim repertuarze programy artystyczne, spektakle urozmaicone stylowo i tematycznie (poezja śpiewana, piosenka aktorska, musicale, sztuki teatralne). W grudniu 2017 roku została laureatką nagrody teatralnej Bursztynowy Pierścień za najlepszego aktora w sezonie.

 

Edyta Jagodzińska-Pawluk

EDYTA JAGODZIŃSKA-PAWLUK - Trener i Praktyk Biznesu, Menedżer, Coach PCC ICF i CoachWise™, Certyfikowany Trener FRIS®, Praktyk Points of You™, nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Prelegentka kobiecych eventów rozwojowych (m.in. PROGRESSteron, WZLOT KOBIET) oraz konferencji i spotkań biznesowych (m.in. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, Kaliskie Forum Biznesu, Klub Kobiet Przedsiębiorczych).

 

Właścicielka firmy szkoleniowej EJP (www.jagodzinska-pawluk.pl) oraz Partner Zarządzający w  ProUp Solutions (www.proupsolutions.pl), współautorka programu rozwojowego dla liderów „LEADERSHIP COACHING” (www.dtexperts.pl). Specjalizuje się w tematach dotyczących przede wszystkim przywództwa i zarządzania zespołem.

 

Wspiera z sukcesem właścicieli firm i kadrę zarządzającą różnych branż w rozwoju kompetencji menedżerskich i coachingowych oraz w procesach zmian. Prywatnie miłośniczka poczucia humoru, czasu wolnego i biegania plenerowego.

 

Natalia "Jadźka" Mikołajek

Natalia Mikołajek – „Jadźka Rysuje” – Trenerka i Popularyzatorka Myślenia Wizualnego w Polsce.  Odczarowuje rysowanie. Udowadnia, że proste i schematyczne rysunki można wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym. Uczy jak to robić.

 

Metody, w których się specjalizuje to: Zapis Graficzny (Graphic Recording), Facylitacja Graficzna (Graphic Facilitation), Warsztaty Myślenia Wizualnego, Notatki Wizualne

 

Wystąpiła na TEDxKatowice – „Graphic Recording – jako narzędzie do efektywnej pracy z zespołem”. Od ponad trzech lat wykorzystuje Myślenie Wizualne w praktyce: w czasie warsztatów, konferencji, paneli dyskusyjnych, czy prac zespołów.

Od 2017 roku należy do European Forum of Visual Practitioners (EFVP).